Praca: Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Miejsce pracy: Ozorków
Numer: StPr/22/0746
OBOWIĄZKI:
sprzątanie pomieszczeń biurowych i miejsca sanitarnego oraz korytarzy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Ozorków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 1 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

łódzkie / Bełchatów
  • Odkurzanie i mycie posadzek; odkurzanie wykładzin dywanowych; przecieranie szafek biurowych; mycie okien; mycie sanitariów; przecieranie na wilgotno stolików, biurek , regałów i krzeseł....

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Wilczkowice nad Szosą
  • 1. Sprzątanie piekarni, mycie okien, podłóg, ścian, piecy,2. Mycie koszy,3. Mycie foremek,4. Utrzymanie stanowisk pracy piekarzy w czystości. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub...

  • Dodane: 2022-06-24

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

łódzkie / Czestków B
  • wg programu stażu FP Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

  • Dodane: 2022-06-23

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • sprzątanie pomieszczeń w zakładzie pracy Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

  • Dodane: 2022-06-23