Praca: Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie
Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Miejsce pracy: Działoszyn
Numer: StPr/22/0551
OBOWIĄZKI:

Zgodnie z programem stażu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Działoszyn

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

łódzkie / Kutno
  • Mycie pojemników linii produkcyjnej, segregacja pojemników. Sprzątanie hali produkcyjnej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

łódzkie / Bełchatów
  • Utrzymanie czystości na terenie sali sprzedaży, magazynu, zaplecza socjalnego. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

  • Dodane: 2022-12-06

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

łódzkie / Piotrków Trybunalski
  • Utrzymanie czystości i porządku wewnątrz budynku; utrzymanie ładu i porządku w otoczeniu przedszkola oraz na placu zabaw; obsługa i konserwacja sprzętu technicznego.

  • Dodane: 2022-12-05

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Łęczyca
  • 1. Zapoznanie z przepisami bhp i p.poż.2. Zapoznanie ze strukturą organizacyjna Starostwa Powiatowego w Łęczycy:- regulaminem organizacyjnym,- regulaminem pracy.3. Dbałość o czystość i...

  • Dodane: 2022-12-02