Praca: Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/23/0313
OBOWIĄZKI:
- zamiatanie i mycie klatek schodowych i korytarzy - czyszczenie bieżące i doczyszczanie toalet - obsługa maszyn szorująco-zbierających do mycia hal i garaży- obsługa szorowarek jednotarczowych do doczyszczania posadzek- praca w godzinach nocnych oraz w weekendy- praca na terenie miasta Łodzi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

umiejętność obsługi szorowarek jednotarczowychumiejętność obsługi samojezdnych maszyn szorująco-zbierającychgotowość do wykonywania pracy na terenie miasta Łodzi wedle pozyskanych przez firmę zleceń w różnych lokalizacjach i narzuconych przez Klientów godzinachgotowość do pracy w godzinach nocnych i weekendy przy odśnieżaniu oraz doczyszczaniu nieruchomości

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi