Pracownik Utrzymania Czystości

2024-01-29

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Pabianice

Miejsce pracy: Pabianice
DUSSMANN SERVICE POLSKA Sp. z o. o. zatrudni:

PRACOWNIKÓW UTRZYMANIA CZYSTOŚCI w Pabianicach

Wystarczy jeśli zostawisz nam do siebie kontakt poprzez formularz aplikacyjny

Oferta pracy przeznaczona jest również dla osób niepełnosprawnych
Oferujemy:
  • Uczciwe i terminowe wynagrodzenie w oparciu o Umowę Zlecenie (27,70 zł brutto/h)
  • Dodatkowo osobom niepełnosprawnym gwarantujemy:
    • Coroczne 2000,00 PLN dopłaty do leków
    • Miesięczny, stały dodatek rehabilitacyjny w wysokości 60,00 PLN
Obowiązki:
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach; 5:00 – 13:00
  • Utrzymanie czystości na terenie zakładu produkcyjnego (hala produkcyjna, hale magazynowe, pomieszczenia biurowe, sala konferencyjna, stołówka, pomieszczenia socjalne, toalety i szatnie)

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Sprzątaczka

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Miasto: Tomaszów Mazowiecki

utrzymanie w czystości pomieszczeń do sprzątania oraz otoczenia przed wejściem do budynku Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

2024-02-25

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Miasto: Wiewiórczyn

wg programu stażu, Fundusz Unijny Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Więcej

Sprzątaczka

2024-02-24

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Miasto: Radomsko

sprzątanie biur, szatni, toalet, stołówek na terenie zakładu Aquila w Radomsku Wymagania konieczne: Uprawnienia: Chęci do pracy Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej