Pracownik utrzymania czystości

2024-01-22

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/0260
OBOWIĄZKI:
- prawidłowa realizacja usług w zakresie ogólnego sprzątania oraz mycia pomieszczeń- prawidłowa realizacja usług w zakresie ogólnego sprzątania terenów zewnętrznych- obsługa maszyn czyszcząco-myjących- wykonywanie ogólnych prac porządkowych i konserwatorskich- przestrzeganie zasad BHP- praca w systemie dwuzmianowym- praca w dni wolne- umowa zlecenie na okres 3 lat
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: bengalski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

umiejętność korzystania z różnych narzędzi i środków czystościznajomość zasad i procedur dotyczących utrzymania czystości i porządkudyspozycyjność i gotowość do pracy w różnych porach dnia (2 zmiany)

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Powiązane