Pracownik w ogrodnictwie

2024-02-07

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Kisiele

Miejsce pracy: Kisiele
Numer: StPr/24/0066
OBOWIĄZKI:
Praca fizyczna przy produkcji rozsad warzyw, wykonywanie prac porządkowych, mycie i czyszczenie obiektów szklarniowych, realizowanie poleceń przełożonych, dbałość o powierzony towar i mienie firmy.Praca w godzinach: 06:00-16:00.Pracodawca użytkownik: GRUPA PRODUCENTÓW ROZSAD KRASOŃ Sp. z o. o., NIP 7712875112
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Oczekiwania:- zaangażowanie w powierzone zadania,- gotowość do pracy w wymiarze 8-12 godzin dziennie 6 dni w tygodniu,- dyspozycyjność,- zainteresowanie długofalową współpracą.

Miejsce pracy:

Kisiele

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Powiązane