Praca: Pracownik w ogrodnictwie

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Pracownik w ogrodnictwie
Miejsce pracy: Piaski
Numer: StPr/21/2171
OBOWIĄZKI:
Praca przy produkcji rozsad warzyw związana z obsługą wózka widłowego; wykonywanie prac porządkowych; mycie i czyszczenie obiektów szklarniowych; realizowanie poleceń przełożonych; dbałość o powierzony towar i mienie firmy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

WYMAGANIA:uprawnienia na wózki widłowe UDT,dyspozycyjność, motywacja,gotowość do pracy fizycznej,umiejetność pracy w zespole.Miejsce pracy: Piaski [gm.Wola Krzysztoporska], Kisiele [gm.Rozprza].FIRMA OFERUJE:umowę o pracę,możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym,przyjazne środowisko pracy.

Miejsce pracy:

Piaski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim