Praca: Pracownik wykończenia wnętrz

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Pracownik wykończenia wnętrz
Miejsce pracy: Wiśniowa Góra
Numer: StPr/21/0713
OBOWIĄZKI:
wykończenia wnętrz: - kafelki- montaż- malowanie i gipsowanie pomieszczeń;- wylewki betonowe;praca w godzinach 7-17;praca na terenie województwa łódzkiego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Dyspozycyjność, dokładność, sumienność

Miejsce pracy:

Wiśniowa Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód