Praca: Praczka


Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Praczka
Miejsce pracy: Łochyńsko
Numer: StPr/21/0206
OBOWIĄZKI:
Sortowanie bielizny i odzieży do prania; prasowanie; maglowanie; układanie czystego prania na półkach; wydawanie upranej bielizny.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Umiejętność pracy w zespole, sprawność fizyczna.

Miejsce pracy:

Łochyńsko


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Sadkowice
  • Prace porządkowe , pomoc przy remontach dróg

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Dębniak
  • prace dorywcze przy skupie zwierząt Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: możliwość pracy ze zwierzętami, zdolność do wykonywania pracy w terenie, zdolność do...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Wilkucice Duże
  • utrzymywanie porządku i czystości w wyznaczonych pomieszczeniach i wokół budynku Wymagania konieczne: Zawód: Robotnik gospodarczy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3) Wykształcenie:...

  • Dodane: 2021-03-07

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

łódzkie / Zelów
  • Dostarczanie towarów na produkcje, rozliczanie (rejestracja) towarów przy użyciu czytników Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Mile widziane uprawnienie...

  • Dodane: 2021-03-04