Prasowacz

2024-03-25

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Prasowacz
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1346
OBOWIĄZKI:
- prasowanie odzieży damskiej i męskiej: płaszczy, kurtek, żakietów, sukienek, spódnic, spodni- podprasowywanie elementów po zszyciu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

umiejętność obsługi wytwornicy pary: LW69, LW102, Comel, Weitumiejętność obsługi deski do prasowania : Sussman 424, Comelumiejętność obsługi szczotki do parowania

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Powiązane