Prasowaczka ręczna


2024-03-26


Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie


Galewice

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie
Prasowaczka ręczna
Miejsce pracy: Galewice
Numer: StPr/24/0096
OBOWIĄZKI:
- zapoznanie ze stanowiskiem pracy,- zaprasowywanie elementów wg miarek,- zaprasowywanie lewrj i prawej plisy przodu,- prasowanie kieszonek, kołnierzy, wyrobów gotowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Galewice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik gospodarczy

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Miasto: Ozorków

Oferta stażu zrealizowana OfPr/24/0267 Wymagania inne:

Więcej

Robotnik gospodarczy

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Miasto: Inowłódz

prace porzadkowe na terenie gminy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej

Pracownik gospodarczy

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Miasto: Grabów

1. Porządkowanie wokół terenu.2. Malowanie pomieszczeń.3. Rozładunek węgla i drzewa.4. Koszenie trawy.5. Opróżnianie koszy na śmieci. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...

Więcej