Prasowaczka ręczna

2024-06-18

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Galewice

Miejsce pracy: Galewice
Numer: StPr/24/0183
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie ze stanowiskiem pracy, zprasowywanie detalów według miarek, zaprasowywanie lewej plisy i prawej plisy przodu, prasowanie kieszonek, prasowanie kołnierzy według danego zlecenia, prasowanie wyrobów gotowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: umiejętności manualne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Galewice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Powiązane