Praca: Primary teacher year 2

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Primary teacher year 2
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0570
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

5 300 - 6 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Brzezinach

łódzkie / Brzeziny
  • sprzedaż materiałów budowlanychPracodawca rozważa też staz Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-02-25

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

łódzkie / Kozenin
  • OBSŁUGA W/W URZĄDZEŃ, RAPORTOWANIE REALIZACJIPOWIERZONTYCH OBOWIĄZKÓW Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z...

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

łódzkie / Zduńska Wola
  • rozwożenie po sklepach art. spożywczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C Uprawnienia: Książeczka zdrowia, minimum sanitarne...

  • przyjmowanie towarów, układanie na regałach, szykowanie towaru dla klienta Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: - godz. pracy 6.00 - 14.00;...