Praca: Programista php

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Programista php
Miejsce pracy: Bełchatów
Numer: StPr/22/0978
OBOWIĄZKI:
wg zakresu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne

Wymagania inne:

- Bardzo dobra znajomość PHP- znajomość baz danych MYSQL,- znajomość AJAX, jQuery, React.js- doświadczenie przy budowie stron www- znajomość technologii internetowych,- umiejetność pracy w zespole- Chęć do nauki,- dokłądność, sumienność

Miejsce pracy:

Bełchatów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku