Praca: Przedstawiciel Handlowy ds. Usług Serwisowych

Wiemy, że dobrzy pracownicy stanowią podstawę sukcesu firmy i zależy nam, by takie osoby współtworzyły nasz zwycięski zespół. Praca u nas oznacza możliwość samorealizacji, samodzielność w działaniu oraz rozwój osobistych umiejętności.

Perlan Technologies Polska Sp. z o.o. jest firmą dostarczającą aparaty, akcesoria oraz kompleksowe rozwiązania umożliwiające odbiorcom diagnostykę, identyfikację i prowadzenie badań tysięcy substancji, określając ich skład, budowę, właściwości fizyczne, chemiczne i biologiczne, analizę komórkową oraz analizę kwasów nukleinowych i białek.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy oraz poszerzającym się portfolio poszukujemy osób na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy ds. Usług Serwisowych
Nr ref.: PH/01/21
Nasze oczekiwania:
  • min. 2 lat doświadczenia w sprzedaży aparatury diagnostycznej, analitycznej lub medycznej
  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra organizacja pracy
  • gotowość do podróży służbowych
  • prawo jazdy kategorii B
Dodatkowymi atutami będą:
  • znajomość Prawa Zamówień Publicznych
  • doświadczenie w sprzedaży kontraktów i usług serwisowych
  • preferowane miejsce zamieszkania województwa:
    • Mazowieckie
    • Łódzkie
    • Śląskie
    • Dolnośląskie
    • Małopolskie
Oferujemy:
  • pracę w dobrze zorganizowanym zespole
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • kursy i szkolenia w kraju i zagranicą
Szanowni Państwo w związku z wprowadzanymi zmianami w zakresieochrony danych osobowych – nowe rozporządzenie RODO oraz zgodnie zustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r.uprzejmie prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danychosobowych w zakresie gromadzenia, przechowywania oraz przesyłaniaPaństwu oferty handlowej drogą elektroniczną lub telefoniczną. Klazula dostępna TUTAJ

Zobacz podobne oferty

Bakoma Sp. z o. o.

łódzkie / Łódź
  • Zakres obowiązków: Sprzedaż bezpośrednia produktów ogólnopolskiej Spółki. Obsługa stałych klientów na powierzonym obszarze. Budowanie długotrwałych relacji z klientem. Efektywne...

  • Dodane: dzisiaj

Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o.

  • Zadania: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów Utrzymywanie relacji z klientami Negocjacje handlowe Nadzór nad realizacją kontraktów Realizacja uzgodnionych celów sprzedażowych Raportowanie...

AMEX

łódzkie /
  • Budowa i obsługa rynku na podległym terenie, Praca odpowiednia dla kobiet i mężczyzn. Wykształcenie średnie, Prawo jazdy kat. B, Doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego (1 rok).

AMEX

łódzkie /