Przedstawiciel handlowy


2024-05-13


Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie


Biała (pow. pajęczański, gm. Rząśnia), Biała

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie
Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Biała (pow. pajęczański, gm. Rząśnia), Biała
Numer: StPr/24/0260
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z programme stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Biała


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Przedstawiciel handlowy - Systemy zabezpieczeń elektronicznych (systemy alarmowe, systemy monitoringu)

wczoraj

Firma: Juwentus Serwis sp. z o.o.

Miasto: Łódź

NA CZYM POLEGA PRACA: Jako Przedstawiciel Handlowy będziesz odpowiadać za aktywną sprzedaż produktów i usług Juwentus. Twoim zadaniem będzie poszukiwanie nowych klientów, przedstawienie im...

Więcej

Przedstawiciel Handlowy

wczoraj

Firma: RESPOL Export - Import Sp. z o.o.

Miasto: Łódź

Oczekiwania: znajomość lokalnych rynków w branży grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej, prawo jazdy kat. B i kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu pojazdami, umiejętność pozyskiwania...

Więcej

Handlowiec

wczoraj

Firma: RESPOL Export - Import Sp. z o.o.

Miasto: Łódź

Oczekiwania: znajomość lokalnych rynków w branży grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej, prawo jazdy kat. B i kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu pojazdami, umiejętność pozyskiwania...

Więcej