Przedstawiciel handlowy

2024-06-06

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Radomsko

Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/24/0390
OBOWIĄZKI:
wg. umowy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Radomsko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Przedstawiciel Handlowy

dzisiaj

Firma: Zaps Fashion Group Katarzyna Arendt spółka jawna

Miasto: Rzgów

aktywna sprzedaż produktów firmy na terenie całej Polski, pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie relacji z już istniejącymi kontrahentami, realizacja planów sprzedażowych, raportowanie...

Więcej

Przedstawiciel Handlowy - Konsultant Edukacyjny

wczoraj

Firma: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.

Miasto: Sulejów

Miejsce pracy: Sulejów, Opoczno, Przysucha Twoim zadaniem będzie: Współpraca oraz budowanie długofalowych relacji w branży edukacyjnej – z dyrektorami szkół i przedszkoli, nauczycielami,...

Więcej

wczoraj

Miasto: Opoczno

Więcej