Praca: Przedstawiciel handlowy


Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Leszczynek
Numer: StPr/20/0623
OBOWIĄZKI:
Pozyskiwanie nowych klientów, nawiązywanie wspólpracy z handlowcami i hurtowniami, wycena materiałów, wystawianie faktur.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Leszczynek


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
łódzkie / Tomisławice
  • Indywidualna praca z wychowankiem, praca z grupa wychowanków, realizacja zadań opiekuńczo-wychowawczych, zapewnienie opieki i bezpieczeństwa wychowankom.Wymagania konieczne:Wykształcenie:...

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie
łódzkie / Wieruszów
  • Sprzątanie pomieszczeń socjalno -bytowych Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
łódzkie / Łódź
  • przyjmowanie i wydawanie towarów przygotowywanie towarów do transportu, załadunek i rozładunek towarówprawidłowe rozmieszczanie towarów na magazynie zgodnie z standardami spółkizapewnianie...

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
łódzkie / Łódź
  • • prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek osobowych i kapitałowych• prowadzenie księgi przychodów i rozchodów•sporządzanie deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT,GUS• przygotowywanie...

  • Dodane: wczoraj