Praca: Przedstawiciel handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0740
OBOWIĄZKI:

- pozyskiwanie klientów z Azji Wschodniej - negocjowanie warunków sprzedaży z klientami w języku tamilskim Umowa zlecenie na okres: 3 lata.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

umiejętność prowadzenia negocjacji znajomość języka tamilskiego - biegła - w mowie i w piśmie wykształcenie średnie

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi