Praca: Przedstawiciel handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/21/0201
OBOWIĄZKI:

Nawiązywanie współpracy w kierunku zawiązywania relacji biznesowych między polskimi i arabskimi klientami. Opiniowanie wyboru towarów i klientów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Przedstawiciel handlowy
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: kurdyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: arabski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: umiejetość negocjacji z dostawcami i klientami

Wymagania inne:

Umiejętność negocjacji z dostawcami i klientami, umiejętność analizowania danych o klientach i strategii wyboru dostawca- odbiorca.

Miejsce pracy:

Sieradz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu