Praca: Przedstawiciel medyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Przedstawiciel medyczny
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0422
OBOWIĄZKI:
- firma prowadzi przychodnię rehabilitacyjną oraz zajmuje się exportem sprzętu medycznego- doradztwo lekarza (m.in. dostarczanie informacji o lekach, przekazywanie materiałów informacyjnych dotyczących najnowszych osiągnięć z zakresu medycyny)- reprezentacja firmy oraz sprzętu i produktów na rynku arabskim - bezpośredni kontakt z klientami i kontrahentami arabskojęzycznymi i anglojęzycznymiUmowa o pracę na okres 3 lat.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Medycyna

Wymagania inne:

- umiejętności negocjacyjne oraz wywierania wpływu- umiejętności interpersonalne- znajomość języka arabskiego - poziom bardzo dobry - w mowie i w piśmie- znajomość języka angielskiego - poziom bardzo dobry - w mowie i w piśmie- komunikatywność- kreatywność- rzetelność, odpowiedzialność- zaangażowanie- samodzielność- umiejętność organizacji pracy- wysoka kultura osobista

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi