Praca: Psycholog - konsultant dowódcy ds. profilaktyki psychologicznej

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Psycholog - konsultant dowódcy ds. profilaktyki psychologicznej
Miejsce pracy: Nowy Glinnik
Numer: StPr/21/1281
OBOWIĄZKI:

uczestnictwo w doborze, selekcji i kwalifikacji kandydatów do służby w jednostce wojskowej, udzielanie wsparcia psychologicznego, prowadzenie szkoleń i zajęć psychoedukacyjnych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Psychologia

Miejsce pracy:

Nowy Glinnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 170 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim