Psycholog


2023-08-31


Fundacja GAJUSZ


Łódź, ul. Dąbrowskiego 87

Ogłoszenie numer: 8475324, z dnia 2023-08-31

Fundacja Gajusz, działająca od ponad 20 lat na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci, jest jedną z największych i najbardziej znanych organizacji pożytku publicznego w województwie łódzkim.  

Jesteśmy po to, aby Dzieci nie były same.

Pracują u nas ludzie z misją pomagania, dla których ważne są Dzieci i ich dobro.

Nasz zespół to już ponad 120 osób. Jesteśmy stabilną organizacją, tworzymy wspólnie przyjazne miejsce pracy z kulturą organizacyjną nastawioną na empatię, efektywną współpracę i chęć pomagania.

Psycholog

Miejsce pracy: Łódź, ul. Dąbrowskiego 87

Nr Ref.: 04/08/2023

 

Opis stanowiska

Wszyscy współpracujemy po to, aby zapewnić pacjentowi możliwie najlepszą interdyscyplinarną opiekę. Wierzymy, że tylko pełne wsparcie (medyczne, fizjoterapeutyczne, socjalne, duchowe i psychologiczne) zapewni właściwe i godne wsparcie.

Od lat realizujemy opiekę psychologiczną na dziecięcych oddziałach onkologicznych, w hospicjum stacjonarnym i domowym. Wspieramy także dzieci, które pokonały nowotwór oraz zdrowe rodzeństwo naszych podopiecznych.

Obecnie poszukujemy psychologa, który dołączy do zespołu, by wspierać dzieci i ich rodziny.

 

ZAKRES PRACY PSYCHOLOGA

Oferujemy pracę w dwóch zespołach, wymagania opisujemy poniżej:

 

Psycholog w Tuli Luli (Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny)

Psycholog w tym dziale diagnozuje dzieci w wieku od 0 do 1 roku życia. Współpracuje ze specjalistami, z którym tworzy zalecenia do pracy z każdym dzieckiem. Wymogiem formalnym obowiązkowym na tym stanowisku jest znajomość Monachijskiej Funkcjonalnej Diagnostyki Rozwojowej.

 

Psycholog w Cukinia (Centrum Terapii Dziecka i Jego Rodziny)

Psycholog w tym dziale jest odpowiedzialny za udzielanie wsparcia psychologicznego i konsultacji dla dzieci i rodzin, pacjentów Cukinii. Współpracuje ze specjalistami, uczestniczy w superwizjach i konsyliach. Współpracuje z instytucjami zewnętrznymi, a także z terapeutami środowiskowymi. Jego zadaniem jest też uzupełnianie niezbędnej dokumentacji.

Wymagania

Niezbędne są ukończone studia wyższe, psychologiczne, dyplom mgr psychologii. Mile widziane szkolenia w zakresie pomocy psychologicznej lub doświadczenie w pracy w poradni psychologicznej.

 

Atutem dodatkowym kandydatów do pracy będzie wiedza na temat traumy, przywiązania oraz FASD. Gotowość do nauki i pogłębiania wiedzy jest warunkiem koniecznym, aby w pełni realizować psychologiczne wsparcie dla dzieci i ich rodzin w każdym przypadku.

Oferujemy

  • Kontakt z pacjentami i wsparcie organizacyjne.
  • Stałe warunki i długoletnią współpracę po okresie adaptacji.
  • Cykliczne superwizje pracy.
  • Raz w miesiącu konsylia omawiające sytuację i postęp psychoterapeutyczny pacjentów.
  • Współpracę z bardzo profesjonalnym, doświadczonym zespołem psychologów i służbą medyczną.
  • Zaplanowany proces wdrożenia do pracy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Powiązane

Podobne ogłoszenia: