Praca: Recepcjonista hotelowy


Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Recepcjonista hotelowy
Miejsce pracy: Wiewiórczyn
Numer: StPr/22/0097
OBOWIĄZKI:
wg programu stazu, Fundusz Pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Miejsce pracy:

Wiewiórczyn


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

łódzkie / Łowicz
  • staż zawodowy Algorytm do 12 miesięcy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

  • Dodane: 2022-06-24

ISS Facility Services Sp. z o.o.

łódzkie / Łódź
  • Obowiązki: Utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu dokumentów w biurze Obsługę centrali telefonicznej i korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej Współpraca z dostawcami firmy m.in. z...

  • Dodane: 2022-06-24

ISS Facility Services Sp. z o.o.

łódzkie / Łódź, Śródmieście
  • Zakres obowiązków: Obsługa centrali telefonicznej i korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej Współpraca z dostawcami firmy, m.in. z firmami kurierskimi Obsługa spotkań wewnętrznych...

  • Dodane: 2022-06-20

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

łódzkie / Wiewiórczyn
  • wg programu stazu, Fundusz Pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

  • Dodane: 2022-06-14