Praca: Recepcjonista( ka)

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Recepcjonista( ka)
Miejsce pracy: Niwna
Numer: StPr/22/0179
OBOWIĄZKI:
Meldunek gości hotelowych, obsługa komputera, meila, kontakt telefoniczny z klientem , obsługa płatności gotówkowych i bezgotówkowych .
Miejsce pracy:

Niwna

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

łódzkie / Wiewiórczyn
  • wg programu stazu, Fundusz Pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

  • Dodane: 2022-05-16

  • Dodane: 2022-05-12

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

łódzkie / Prusak
  • Obsługa telefoniczna, bieżace prowadzenie recepcji, ewidencja korespondencji Dodana zmiana do programu z dnia 06.05.2022 r. w zakresie zadań zawodowych dopisuję się -obsługa gości hotelowych...

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

łódzkie / Bełchatów
  • Opanowanie obsługi terminali, komputera i innych urządzeń w recepcji; przyjmowanie płatności klientów, rozdysponowanie usług w oparciu o grafik klubu (zgodnie z programem stażu). Dni i...