Recepcjonistka

2024-05-26

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Skierniewice

Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/24/0266
OBOWIĄZKI:
- ZAPOZNANIE SIĘ Z PRZEPISAMI BHP I PP,- PROWADZENIE EWIDENCJI KLIENTÓW,- PROWADZENIE EWIDENCJI WIZYT KLIENTÓW,- UMIEJĘTNOŚĆ W PROWADZENIU KALENDARZA ON-LINE,- PROWADZENIE EWIDENCJI CZASU PRACY PRACOWNIKÓW,- UTRZYMANIE PORZĄDKU NA STANOWISKU PRACY, - UMIEJĘTNOŚĆ PRACY Z KLIENTAMI.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Powiązane