Praca: Referent do spraw księgowych

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Referent do spraw księgowych
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/22/1065
OBOWIĄZKI:
Naliczanie wynagrodzeń i składek zus dla pracowników i przedsiębiorców, prowadzenie akt osobowych pracowników, wprowadzanie danych do programu księgowego, przyjmowanie dokumentów od klientów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: wymagana znajomość zasad księgowości i pracy w biurze

Miejsce pracy:

Kutno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie