Referent ds. organizacyjnych i archiwum

2024-02-10

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Garbalin

Miejsce pracy: Garbalin
Numer: StPr/24/0155
OBOWIĄZKI:
1. Ewidencjonowanie korespondencji wychodzącej i przychodzącej do jednostki.2. Zapoznanie z zasadami nadawania kategorii archiwalnych.3. Zapoznanie z zasadami przygotowania dokumentacji do przekazania do archiwum zakładowego.4. Zapoznanie z zasadami wydzielania dokumentacji niearchiwalnej do brakowania. 5. Obsługa urządzeń technicznych : poczty email, telefaxu, kserokopiarki.6. Kierowanie ruchem interesantów w sekretariacie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

- umiejętność obsługi poczty elektronicznej oraz faxu

Miejsce pracy:

Garbalin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Powiązane