Praca: Referent / podinspektor w rejonie obsługi najemców

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Referent / podinspektor w rejonie obsługi najemców
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0691
OBOWIĄZKI:
•obsługa najemców, •kontrolowanie stanu technicznego sanitarno-porządkowego i przeciwpożarowego nieruchomości,•przeprowadzanie wywiadów środowiskowych,•udział w eksmisjach komorniczych,•przygotowywanie danych do rozliczeń mediów, •informowanie o wysokości zadłużenia oraz doręczanie najemcom lokali mieszkalnych i użytkowych upomnień i wezwań do zapłaty,•udział w oględzinach przeprowadzanych przez Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego,•reprezentowanie Miasta Łodzi na zebraniach wspólnot mieszkaniowych,•pełnienie dyżurów „pod telefonem” w dni wolne od pracy i święta zgodnie z harmonogramem.Pełna treść ogłoszenia zamieszczona została w Biuletynie Informacji Publicznej Zarządu Lokali Miejskich: http://www.zlm.lodz.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: ! Obsługa pakietu MS OFFICE
Uprawnienia: Administrator Nieruchomościami

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi