Praca: Referent / stażysta w referacie postępowania podatkowego

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Referent / stażysta w referacie postępowania podatkowego
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/21/0159
OBOWIĄZKI:

1. Zapoznanie się z zakresem działalności, zadaniami i organizacją urzędu oraz aktami prawa wewnetrznego. 2. Wprowadzanie wpływających dokumentów do systemów informatycznych. 3. Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej. 4. Archiwizacja dokumentów. 5. Przyjmowanie dokumentów wpływających do urzędu. 6. Obsługa podatnika w sprawach niezłożonych. 7. Zapoznanie się z obsługą systemów informatycznych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: znajomość obsługi edytora tekstu
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Łęczyca

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy