Referent

2024-02-14

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Rawa Mazowiecka

Referent
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/24/0034
OBOWIĄZKI:
Pomoc w kierowaniu klientów na stanowiska obsługi klientów właściwe do rozpatrzenia spraw, pomoc w wydawaniu druków i formularzy oraz materiałów informacyjnych klientom ZUS, pomoc w obsłudze korespondencji, ewidencja i dekretacja na właścicie komórki merytoryczne, pomoc w wydawaniu zaświadczeń klientom ZUS, obsługa urządzeń biurowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: -Obsługa komputera

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Powiązane