Praca: Referent


Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Referent
Miejsce pracy: Opoczno
Numer: StPr/21/0135
OBOWIĄZKI:

ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻU

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Wymagania inne:

KOMUNIKATYWNOŚĆ, UMIEJĘTNOŚĆ WSPÓŁPRACY, UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA

Miejsce pracy:

Opoczno


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

łódzkie / Pabianice
  • prace biurowe zgodnie z harmonogramem stażu /NABÓR staż - PO WER V / Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Dodane: 2021-04-14

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Skierniewice
  • ARCHIWIZACJA DOKUMENTACJI ZNAJDUJĄCEJ SIĘ W WYDZIALE DRÓG,PRZYJMOWANIE, WYDAWANIE I ANALIZA WSTĘPNA WNIOSKÓW DOTYCZĄCYCH:ZEZWOLEŃ ZA ZAJĘCIE PASA DROGOWEGO, ORGANIZACJI RUCHU DROGOWEGO NA...

  • Dodane: 2021-04-12

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • -przygotowywanie akt dotyczących skarg do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Łodzi oraz Naczelnego Sądu Administracyjnego-sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji biurowej w tym...

  • Dodane: 2021-04-12

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

łódzkie / Pabianice
  • zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu// NABÓR - STAŻ/ Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: oferta przeznaczona również dla osób...

  • Dodane: 2021-04-12