Praca: Referent/księgowy/stażysta w referacie rachunkowości oraz spraw wierzycielskich

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Referent/księgowy/stażysta w referacie rachunkowości oraz spraw wierzycielskich
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/21/0096
OBOWIĄZKI:
1. Zapoznanie się z zakresm działalności, zadaniami i organizacją urzędu oraz aktami prawa wewnętrznego,2. Wprowadzenie wpływających dokumentów do systemu informatycznych,3. Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,4. Przygotowanie akt do archiwum.5. Przyjmowanie dokumentów wpływających do urzędu,6. Obsługa podatnika w sprawach niezłożonych,7. Zapozanie z obsługą systemów informatycznych (POLTAX, POLTAX 2B)8. Wykonywanie czynności poprzedzających wszczęcie postępowania egzekucyjnego w tym podejmowanie działań informatycznych i dyscyplinujących, wystawianie upomnień oraz wystawianie i przekazywanie do organów egzekucyjnych tytułów wykonawczych i wniosków egzekucyjnych,9. Dokonywanie rozliczeń z tytułu wpłat, nadpłat, zaległości oraz zwrotów podatków i wystawianie postanowień w tym zakresie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

obsługa edytora tekstu,

Miejsce pracy:

Łęczyca

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy