Referent/stażysta w referacie obsługi bezpośredniej

2024-02-15

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Łęczyca

Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/24/0136
OBOWIĄZKI:
1. Zapoznanie się z zakresem działalności, zadaniami i organizacją urzedu oraz aktami prawa wewnętrznego.2. Wprowadzenie wpływających dokumentów do systemów informatycznych.3. Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej.4. Archiwizacja dokumentów.5. Przyjmowanie dokumentów wpływających do urzędu.6. Obsługa podatnika w sprawach niezłożonych.7. Zapoznanie się z obsługą systemów informatycznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: chęć do pracy
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łęczyca

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Powiązane