Praca: Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Ogłoszenie numer: 5725377, z dnia 2021-10-15

Zakład Urządzeń Grzewczych ELEKTROMET

Wiodący producent urządzeń techniki grzewczej
poszukuje na stanowisko:

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • zarządzanie sprzedażą na określonym terenie poprzez rozwijanie współpracy z dotychczasowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • obsługa rynku redystrybucji
  • realizacja planów sprzedażowych
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • przeprowadzanie szkoleń i prezentacji
  • analiza i wdrażanie działań marketingowych i reklamowych na zarządzanym rynku
  • raportowanie
  • dbałość o dobry wizerunek firmy

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w branży techniki grzewczej -warunek konieczny
  • wykształcenie minimum średnie
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet)
  • wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • samochód służbowy
  • telefon komórkowy
  • laptop
  • stałą pracę w prężnie rozwijającej się Firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny system wynagrodzeń