Praca: Rejestratorka medyczna + staż fp


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Rejestratorka medyczna + staż fp
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/2037
OBOWIĄZKI:

- prowadzenie dokumentacji medycznej, - obsługa komputera, - obsługa oprogramowania medycznego, - wystawianie faktur oraz rozliczen fiskalnych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Medicover Sp. z o.o.

łódzkie / Łódź, ul. Rydza-Śmigłego 20
  • Dołącz do nas, jeśli dobrze radzisz sobie ze stresem, a problem jest dla Ciebie wyzwaniem, jesteś samodzielny w działaniu i posiadasz umiejętność podejmowania szybkich decyzji pod wpływem...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

łódzkie / Piotrków Trybunalski
  • Obsługa urządzeń biurowych; wydawanie kart na terapię; weryfikacja praw do świadczeń z ubezpieczenia; archiwizacja dokumentacji medycznej. Wymagania inne: Wykształcenie min. średnie, mile...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie / Sieradz
  • Przyjmowanie zgłoszeń pacjentów, umawianie terminów świadczenia usług medycznych.Udzielanie informacji o świadczonych usługach medycznych.Prowadzenie dokumentacji medycznej. Wymagania...

  • Dodane: 2022-05-12