Rejestratorka medyczna

2024-02-10

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Wieruszów

Miejsce pracy: Wieruszów
Numer: StPr/24/0044
OBOWIĄZKI:
- obsługa pacjentów w zakresie rejestracji, wizyt i ich odwołań- nadzorowanie statusu ubezpieczeń pacjentów- uzupełnianie dokumentacji medycznej i bazy danych- prowadzenie kalendarza wizyt- przyjmowanie zgłoszeń pacjentów- obsługa urządzeń biurowych- archiwizacja dokumentacji medycznej i niemedycznej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie branżowe
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wieruszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Powiązane