Praca: Rejestratorka medyczna


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Rejestratorka medyczna
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/21/0171
OBOWIĄZKI:

ustalanie terminów wizyt, udzielanie informacji , prowadzenie kartoteki pacjentów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - zapisywanie pacjentów na wizytę medyczną - komunikacja z pacjentami z Ukrainy - zapewnienie sprawnego funkcjonowania pracy w przychodni - zarządzanie obiegiem korespondencji i dokumentów -...

  • Dodane: 2021-03-01

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

łódzkie / Łowicz
  • staż ze środków unijnych POWER dla osób do 30-go roku życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Dodane: 2021-03-01

Telemedi sp. z o.o.

łódzkie /
  • Jako Specjalista ds. obsługi lekarskiej będziesz współtworzyć z nami innowacje w branży telemedycznej i ubezpieczeniowej. Zadania: zarządzanie procesami obsługi lekarskiej, profesjonalna...

  • Dodane: 2021-03-01

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • rejestracja pacjentów, udzieleanie informacji, prowadzenie i porządkowanie kartoteki Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Dodane: 2021-02-23