Praca: Rekruter


Recru.to – młoda, dynamiczna firma rekrutacyjne, z bagażem ponad stu zrealizowanych projektów personalnych

Rekruter
Miejsce pracy: woj. łódzkie
Kogo szukamy?

 

Ciebie, jeśli masz minimum rok doświadczenia i umiejętności w tym co poniżej, tak z grubsza. Przecież możesz mieć czegoś więcej, a czegoś mniej – nie ma ludzi idealnych i takich nie szukamy.

 

Pracowitość albo Spryt – jedni zatrudniają tych co ciężko pracują i dostarczają rezultaty, drudzy tych, co potrafią pracując mniej, znaleźć wyjście z każdej sytuacji. My zatrudniamy i tych, i tych.

 

Do You Speak English?- Quite or very good? Mamy foreign Klientów, więc i po angielsku nieraz rozmawiamy. A i Kandydatów we have to sprawdzić, więc to ważna dla nas umiejętność.

 

Uśmiech albo Powaga – lubimy podejście z uśmiechem do pracy. Sami tacy jesteśmy. Praca to tylko część życia i powinna być przyjemna. Poważni jesteśmy wtedy, gdy poważni są nasi Klienci lub Kandydaci lub gdy sytuacja jest poważna.

 

Rozmowa albo Milczenie – jesteśmy biznesem opartym o ludzi, więc generalnie powinieneś być osobą, która lubi ludzi i rozmowy, ale że nawet takie osoby muszą mieć chwilę, żeby posiedzieć w ciszy same ze sobą, nie będziemy mieli o to pretensji.

 

Pomysłowość albo Kopiowanie – ciągle ta innowacja, a przecież często największe innowacje były po prostu zmienioną kopią czegoś co już powstało. Szukamy kogoś kto idzie do przodu, może być mądry sam w sobie, ale może też uczyć się od mądrzejszych.

 

Klienci albo Kandydaci – tu nie ma albo albo. I jedni i drudzy będą dla nas największą wartością. Twoim zadaniem będzie sprawić, aby Klient czuł, że jesteś w stanie zrekrutować dla niego najbardziej odpowiednich kandydatów a kandydat czuć, że naprawdę pomagasz mu zmienić pracę na lepszą.

Co dajemy

 

Spokój i Dynamikę – spokój, bo nikt nie będzie Ci ciągle patrzył w monitor i sprawdzał co robisz. Jeśli lubisz rekrutację to damy Ci spokój ze sprzedażą, jeśli lubisz sprzedawać to damy Ci spokój z rekrutacją. Jeśli lubisz to i to – to sam wybierzesz co dla Ciebie lepsze. Na pewno z nami będziesz miał dużo ciekawych projektów.

 

Standard i Premium – na razie jesteśmy niewielką firmą, więc nie dostaniesz samochodu, ani wycieczki integracyjnej do Turcji. Dostaniesz wszystko co potrzebne do pracy w dobrym standardzie. Komputer, telefon i narzędzia online. Premium może być Twoja pensja, lubimy dzielić się zyskiem bardziej niż inni, oprócz godnej podstawy możesz liczyć na dużo % %% - prowizji.

 

Krok 1 - prześlij nam swoje CV. Krok 2 - pogadajmy

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Nordea Bank Abp SA Oddział w Polsce

łódzkie / Łódź
  • Would you like to get an unique opportunity to be part of shaping Nordea’s future competitiveness through supporting the recruitment of the right talent? We are now looking for a Student in...

  • Dodane: 2021-09-25

GetResponse Sp. z o.o.

łódzkie /
  • The Talent Development team is all about people and their talents. Our role at GetResponse is to find, attract, retain and develop talents, all to help our people and our business grow. If youre...

  • Dodane: 2021-09-21

NES Global Talent

łódzkie /
  • Jeżeli posiadasz kompetencje interpersonalne do prowadzenia złożonych rozmów z kandydatami interesują Cię kwestie sprzedaży oraz rozwoju biznesu zapraszamy do aplikacji Zakres obowiązków:...

  • Dodane: 2021-09-10

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

łódzkie / Łódź
  • Do naszego zespołu Grafton Recruitment - oddział Łódź, poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozwojem swojej kariery zawodowej w prowadzeniu rekrutacji. Gdy dołączysz do nas, będziesz...

  • Dodane: 2021-09-08