Praca: Robotnik budowlany


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Robotnik budowlany
Miejsce pracy: Dzierżązna
Numer: StPr/21/0465
OBOWIĄZKI:

gipsowanie, malowanie, tynkowanie, roboty wykończeniowe i budowlane

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Dzierżązna


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Grupa MGN

łódzkie /
  • Miejsce pracy: Niemcy Stanowisko: Poszukujemy pracowników do montażu: kasetonów, blach elewacyjnych, okien Wymagania: praca z platform roboczych obsługa elektronarzędzi zdolności manualne...

  • Dodane: dzisiaj

MULTiSERWIS Sp. z o.o.

łódzkie /
  • Miejsce pracy: Niemcy Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za: Wykonywanie prac ogólnobudowlanych Pogłębianie wiedzy i kwalifikacji związanych z budownictwem Współpracę...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • Wykonywanie prostych rutynowych prac związanych z róznymi etapami remontowymi na budowach Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-04-16

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

łódzkie / Kazimierz
  • staż Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

  • Dodane: 2021-04-16