Praca: Robotnik budowlany


Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Robotnik budowlany
Miejsce pracy: Bełchatów
Numer: StPr/22/0886
OBOWIĄZKI:
Proste prace remontowo-budowlane: wiercenie, szlifowanie, kucie, transport ręczny, prace ręczne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Bełchatów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

BBR Polska Sp. z o.o.

łódzkie /
  • Obowiązki wykonywanie prac związanych głównie ze sprężaniem konstrukcji mostów kablami sprężającymi ich podwieszaniem oraz montażem urządzeń dylatacyjnych, obsługa sprzętu budowlanego...

  • Dodane: 2022-08-11

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

łódzkie /
  • praca na budowach realizowanych przez firmę na ternie całego kraju i za granicą dyspozycyjność (praca w delegacji) mile widziana praktyka w zawodzie

  • Dodane: 2022-08-09

AIDA Sp. z o.o.

łódzkie /
  • Oczekujemy: dyspozycyjności, gotowości do wyjazdów służbowych (praca w delegacji na terenie całego kraju), Mile widziane: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, chęci do pracy i...

  • Dodane: 2022-08-05

Victor Energy Sp.zo.o.

łódzkie /
  • praca w delegacji na terenie całej Polski współpraca z przełożonymi i członkami brygady w zakresie prowadzonych prac. doświadczenie w pracach budowlanych przy robotach żelbetowych, (warunek...

  • Dodane: 2022-08-04