Praca: Robotnik budowlany


Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Robotnik budowlany
Miejsce pracy: Wróblew
Numer: StPr/22/1116
OBOWIĄZKI:

Wykonywanie prac pomocniczych w pracach budowlanych. Prace og.ólnobudowlane przy użyciu maszyn i urządzeń. Prace przy wznoszeniu i montażu konstrukcji.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne


Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Wróblew


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

łódzkie / Zduńska Wola
  • Montaz płyt G/K, montaż paneli podłogowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: godziny pracy 8:00-16:00

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • Układanie płytek. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: umiejętność kładzenia płytek Wymagania inne: Wymagany staż powyżej 1 roku.

  • Dodane: 2022-11-28

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • Prace ogólnobudowlane. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: praca w zawodzie pracownik ogólnobudowlany Wymagania inne: Wymagany staż powyżej 1 roku.

  • Dodane: 2022-11-28

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

łódzkie /
  • praca na budowach realizowanych przez firmę na ternie całego kraju i za granicą dyspozycyjność (praca w delegacji) mile widziana praktyka w zawodzie

  • Dodane: 2022-11-28