Robotnik drogowy


2024-03-29


Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu


Huta (pow. wieruszowski, gm. Lututów), Huta

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu
Robotnik drogowy
Miejsce pracy: Huta (pow. wieruszowski, gm. Lututów), Huta
Numer: StPr/24/0143
OBOWIĄZKI:
Roboty drogowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Huta


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pilarz

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Miasto: Radomsko

wg zakresu Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: - chęci do pracy

Więcej

Robotnik gospodarczy

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Miasto: Rawa Mazowiecka

Zapoznanie się z regulaminem pracy i regulaminem organizaycjnym, przeszkolenie w zakresie bhp. I p.poż, koszenie poboczy, wymiana oznakowania przy drogach powiatowych, prace porządkowe w pasie...

Więcej

Sortowacz

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Miasto: Wola Bykowska

Sortowanie paczek i przesyłek.Trzyzmianowy system czasu pracy (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00).Pracodawca użytkownik: INPOST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, NIP 6793108059....

Więcej