Robotnik gospodarczy


2024-04-28


Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach


Pabianice

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/24/0399
OBOWIĄZKI:
pomoc przy drobnych pracach naprawczych, utrzymywanie czystości wokół budynku i wewnątrz;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Pabianice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Robotnik w przemyśle spożywczym

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Miasto: Annosław

Obieranie jabłek, przygotowywanie opakowań na produkcję, paletowanie wyrobu gotowego. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów...

Więcej

Pracownik gospodarczy

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Miasto: Pniewo (pow. kutnowski, gm. Bedlno), Pniewo

- konserwacja i naprawa drobnego sprzętu;- wykonywanie drobnych napraw;- utrzymywanie porządku i czystości na terenie parku;- koszenie trawy;- przestrzeganie przepisów BHP. Wymagania konieczne:...

Więcej

Ubojowy-pilarz

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Ignacew Podleśny

obsługa piły taśmowej na wyciągu w celu rozpołowiania, przecinania tusz napółtusze i ćwierć tusze Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:...

Więcej