Praca: Robotnik gospodarczy


Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/21/0031
OBOWIĄZKI:
-prace porządkowe na terenie miasta,-zamiatanie,-grabienie liści,-odśnieżanie,-drobne naprawy,-koszenie trawy;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Leszcze
  • 1. Przyjmownie dostaw: siano, słoma, marchew. itp. 2. Karmienie i pojenie koni 3. Prace porządkowe na tereenie stajni np. zamiatanie 4. Prace konserwacyjne tj. malowanie ogrodzeń 5. Podlewanie...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Brzezinach

łódzkie / Brzeziny
  • prace porządkowe na terenie miasta

  • Dodane: 2021-01-21

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • Pielęgnacja drzew, koszenie trawników w parkach, zieleńcach i pasach drogowych ( bez wycinki drzew ). Praca na terenie woj. łódzkiego. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-01-21

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Kamieńsk
  • wg zakresu czynności Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-01-20