Praca: Robotnik gospodarczy


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/21/0232
OBOWIĄZKI:
prace naprawczo-porządkowe na terenie dróg powiatu zgierskiego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Prawo jazdy na traktor mile widziane

Miejsce pracy:

Zgierz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • Szalowanie, malowanie, tynkowanie, montaż, rozbiórka, montowanie elementów oraz prace wykończeniowe umowa zlecenie na okres 36 miesięcy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

łódzkie / Opoczno
  • SPRZĄTANIE KLATEK SCHODOWYCH, CIAGÓW PIWNICZNYCH, MYCIE OKIEN, ZAMIATANIE CHODNIKÓW. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: KOMUNIKATYWNOŚĆ,...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Solca Mała
  • Utrzymanie porządku, czystości na terenie magazynu i w obrębie firmy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: mile widziany staż pracy

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

łódzkie / Mauryców
  • Oczyszczanie powierzchni zrębowych, sadzenie drzewek, czyszczenie w młodnikach, wykładanie pułapek, koszenie chwastów. Praca w terenie, teren województwa łódzkiego. Wyjazd z pracodawcą z...

  • Dodane: wczoraj