Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Wilkucice Duże
Numer: StPr/21/0158
OBOWIĄZKI:
utrzymywanie porządku i czystości w wyznaczonych pomieszczeniach i wokół budynku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Robotnik gospodarczy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

umiejętność utrzymania porządku i czystości,zdolność do wykonywania ciężkiej pracy fizycznej

Miejsce pracy:

Wilkucice Duże

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim