Praca: Robotnik gospodarczy


Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Mniszków
Numer: StPr/21/0082
OBOWIĄZKI:

PRACE ZWIĄZANE Z UTRZYMANIEM PORZĄDKU I CZYSTOŚCI PRZY OBIEKTACH UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Mniszków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Żelechlinek
  • prace pomocnicze w zakresie magazynowania towarów, wydawania towarów oraz inne prace zlecone Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Studzianki
  • prace pomocznicze w zakresie sprzedaży detalicznej opału, nawozów oraz materiałów budowlanych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Grabów
  • 1. Malowanie pomieszczeń,2. Rozładunek węgla i drewna,3. Sprzątanie wokoło zajazdu,4. Opróżnienie koszy na śmieci,5. Mycie sali,6. Inne zadania zlecone przez opiekuna stażu. Wymagania...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

łódzkie / Piotrków Trybunalski
  • Klasyfikacja oraz wycena makulatury; załadunek oraz rozładunek makulatury; kontakt z klientem.

  • Dodane: wczoraj