Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/22/0431
OBOWIĄZKI:
w/g programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Kutno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Borowa
  • zbiór owoców Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: ! umiejętność pracy w zespole Uprawnienia: dobry stan zdrowia Wymagania dodatkowe: Zawód: Pomocniczy robotnik...

  • Dodane: 2022-05-20

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Parzęczew
  • prace porządkowe, utrzymanie zielenie gminnej i czystości Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2022-05-19

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Rawa Mazowiecka
  • Remonty ciągów pieszych na terenie miasta. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

łódzkie / Białaczów
  • utrzymywanie porządku i czystości na terenach należących do urzędu, (plece, przydrożne rowy, trawniki), obsługa i konserwacja sprzętu technicznegowykorzystywanego w pracy, wykonywanie...

  • Dodane: 2022-05-18