Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Dobryszyce
Numer: StPr/22/0437
OBOWIĄZKI:
wg zakresu czynności
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Dobryszyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Godzianów
  • URABIANE ZAPRAWY MURARSKIEJ, ZAGĘSZCZANIE PODŁOŻA, RÓŻNEGO RODZAJU PRACE ZIEMNE Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe, budowlane Wymagania inne: Doświadczenie -Mile widziane

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

łódzkie / Wola Bykowska
  • sortowanie paczek i towarów z wykorzystaniem ręcznych i automatycznych linii do sortowania oraz przygotowywanie ich do wysyłki według rejonów, transportowanie, załadowywanie i rozładowywanie...

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Gusin
  • 1. Sadzenie warzyw, 2. Pielenie i pielęgnacja, 3. Zbiór oraz przygotowanie do sprzedaży, 4. Inne drobne prace na terenie gospodarstwa. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...

  • Dodane: 2022-06-23

Punkt Pośrednictwa Pracy Wieluń

łódzkie / Radoszewice
  • Praca przy produkcji przetworów roślinnych (ogórek) Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: zdolności manualne.